google-site-verification: googleeeb984156c6df2e4.html

Süreç Yönetimi

Yurt dışı pazarlama sürecinizde sizinleyiz

Çözüm ortaklarımızı başarıya götüren süreçte dijital pazarlama, PR&medya iletişimi, sosyal medya, etkinlik yönetimi hizmeti veriyoruz


Medya Stratejisi

Şirketinizin ya da markanızın iletişim hedefleri doğrultusunda medya planı oluşturuyor, hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajları medya organları ile paylaşıyor, şirketiniz ya da markanız ile medya arasındaki iletişimi sürekli hale getirip medya mensuplarına yönelik projeler geliştirerek raporlama ve analiz yapıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital dünyadaki bütün yenilikleri kullanarak şirketinizin rakiplerine karşı fark yaratmasını sağlıyor ve sizi potansiyel müşterilere ulaştıracak çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Şirketinizin ya da markanızın imajını ve değerlerini yansıtacak çalışmalar yapıyor, kurum kültürüne uygun farklı tasarım ve zengin içerikli kurumsal yayınlar hazırlıyoruz.

Sosyal Medya

Dijital çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada şirketinizin, markanızın, ürün ya da hizmetlerinizin hedef kitle ile arasındaki iletişimini sağlıyoruz. Müşterilerinizle dijital ortamlardaki birlikteliğinizi, marka kimliğinizi ön planda tutarak yönetiyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi etkinlik, organizasyon, basın gezisi, fuar katılımı ve sponsorluk çalışmaları aracılığıyla tüketicilerle farklı platformlarda bir araya getiriyoruz.

Halkla İlişkiler

Şirketinize yönelik planlama ve analiz yapıyor, fırsatların değerlendirilmesine yardımcı olacak amaçlar belirliyoruz. Ölçme-değerlendirme çalışmaları sayesinde şirketinizin imajını, daha olumlu ve daha verimli bir noktaya taşıyoruz.

Outdoor

Outdoor, diğer adıyla açık hava reklamcılığı sayesinde prestijinizi artırdığımız gibi hedef kitlenize aracısız ulaşmanızı ve bilinçaltında yer etmenizi sağlıyoruz. Bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanan açık hava reklamcılığı sayesinde rakiplerinizden bir adım öne çıkmanız ve yaratıcılığınızı göstermeniz mümkün.

Prodüksiyon

Markanızın, ürün ya da hizmetlerinizin reklam ve tanıtım filmlerini çekiyor, radyo ya da televizyon için programlar hazırlıyoruz. Şirket içi ya da müşterilerinize yönelik yayınları da kurumsal kimliğinize bağlı kalarak tasarlıyoruz.

Web Tasarım

Dijitaldeki vitrininiz olan web sitenizi, tüm cihazlardan ulaşılabilecek gibi tasarlıyoruz. Şirketinizin ya da ürün ve hizmetlerinizin iletmek istediği her mesajı, kolay yönetilebilir web tasarımlarımız sayesinde hedef kitlenize ulaştırıyoruz.